Regulamin strony Odpowiadacz.com


1. Zabrania się publikować na Odpowiadaczu treści komercyjnych (np. reklam w postaci tekstowej jak i graficznej, zaproszeń o podłożu komercyjnym oraz linków do innych serwisów społecznościowych)
2. Zabrania się wielokrotnego publikowania odpowiedzi w tych samych lub różnych pytaniach.
3. Zabrania się powielania już istniejących pytań
4. Zabrania się publikowania na Odpowiadaczu treści obraźliwych mających na celu w jakikolwiek sposób naruszyć dobra osobiste osób trzecich.
5. Zabrania się pisania odpowiedzi bezmyślnych mających na celu jedynie podniesienie ich liczby na koncie użytkownika.
6. Zabrania się zadawanie pytań dotyczących sprzedaży filmów oraz zdjęć swoich. Zabrania się również tworzenia pytań typu 'Szukam sponsora', 'Sprzedam nagie zdjecia', 'Doładuje konto' lub 'Zasponsoruje' i innych pokrewnych.
7. Avatar nie może prezentować zdjęć pornograficznych, drastycznych, rasistowskich oraz innych treści niezgodnych z polskim prawem.
8. Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na portalu nie mogą:
- wzywać do popełniania przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy
- zawierać treści obscenicznych obraźliwych, naruszać zasad Etykiety,
- zawierać wyrazy ogólnie przyjęte za obraźliwe
9. Zabrania się przekazywania osobom trzecim hasła i loginu do własnego konta.
10. Na portalu Odpowiadacz.com każdy użytkownik zobowiązany jest pisać poprawną polszyczną! Pytania i odpowiedzi zawierające nagminne błędy będą usuwane oraz uzytkownik dostanie tymczasową blokadę konta!
11. Użytkownik zakładając konto oświadcza, że ma minimum 15 lat w dniu rejestracji w serwisie Odpowiadacz.com
12. W czasie uczestniczenia w dyskusji na portalu, notowany jest adres IP użytkownika, celem zabezpieczenia przed spamem. W przypadku złamania prawa, numery IP wraz z treścią postów zostaną udostępnione powołanym do tego służbom - policji oraz prokuraturze.
13. Administracja portalu Odpowiadacz.com zastrzega sobie prawo do wyłączenia Odpowiadacza na czas nieokreślony bez podania przyczyny
14. Administracja portalu Odpowiadacz.com zastrzega sobie prawo do usuwania pytań oraz odpowiedzi zawierających treści, o których mowa w pkt. 1-6
15. Administracja portalu Odpowiadacz.com zastrzega sobie prawo do usuwania avatarów niezgodnych z polskim prawem.
16. Administracja portalu Odpowiadacz.com zastrzega sobie prawo do blokowania dostępu do całego portalu jak i niektórych jego części użytkownikom nagminnie łamiącym regulamin Odpowiadacza oraz bez podania przyczyny.
17. Administracja portalu Odpowiadacz.com zastrzega sobie prawo do usuwania pytań oraz odpowiedzi łamiących regulamin oraz bez podania przyczyny.
18. Administracja portalu Odpowiadacz.com nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników na stronie.
19. Administracja portalu Odpowiadacz.com nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wyrządzone(np. moralne) przez treści znajdujące się na portalu. Wchodzisz na własną odpowiedzialność!
20. Adminstracja portalu Odpowiadacz.com nie ponosi odpowiedzialności za treści pochodzące z innych stron.
21. Regulamin obowiązuje od momentu jego publikacji. Administracja portalu Odpowiadacz.com zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
22. Jeden użytkownik może posiadać tylko JEDNO KONTO! W przypadku wykrycia posiadania multikont, obydwa konta zostaną zablokowane, Administracja portalu Odpowiadacz.com może nałożyć blokadę na IP!
23. Użytkownik oświadcza, że podany przez niego e-mail jest PRAWIDŁOWY. Jeśli adres e-mail jest fikcyjny, konto zostanie zablokowane.
24. Rejestrując się na portalu Odpowiadacz.com wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji poprzez pocztę e-mail(adres podany przy rejestracji) o funkcjonowaniu portalu Odpowiadacz.com(komunikaty, nowości, zmiany funkcjonalności itd.) pochodzących WYŁĄCZNIE od Administratora portalu. Wiadomości te będą wysyłane bardzo rzadko. Nie wysyłamy żadnych reklam ani NIE PRZEKAZUJEMY żadnych danych firmom marketingowym!”